Бюджет та ЖКГ: у Славутичі пройшло засідання виконкому

У місті Славутич (Київська область) відбулось засідання виконавчого комітету Славутицької міської ради, на якому розглянули 41 питання.

Про це повідомляє офіційний сайт Славутицької міськради. Найголовніші питання стосувались виконання бюджету у минулому році. Дохідна частина міського бюджету за 2018 рік  виконана на 99%, видаткова на 97% – про це доповіла начальник управління фінансів Галина Зайченко. Також члени виконкому схвалили проект Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Славутичі на 2019 рік та внести зміни до програми заміни, модернізації, капітального ремонту та диспетчеризації ліфтів житлового фонду м. Славутича на 2019 рік.

Інформацію про стан сплати за житлово-комунальні послуги та роботу житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. надали Олександр Куделін та Роман Полтавський. За січень КП «ЖКЦ» виставлено платежів понад 20 млн грн, 16,8 млн грн за централізоване опалення; 1,7 млн грн – водовідведення та водопостачання; 1,4 млн грн – утримання прибудинкових територій. За січень загальний рівень оплати за комунальні послуги складає 61,5%.

«Такий рівень оплати є незадовільний», – зауважив міський голова.

Також під час засідання виконкому Славутицької міськради депутати розглянули інші питання, важливі для розвитку міста.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що міськрада Славутича визначила обсяг робіт у місцевій лікарні.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також