У Києві на проспекті Лобановського «Київтеплоенерго» залишило по закінченню робіт безлад

Вже кілька місяців мешканці будинку 18 по проспекту Лобановського у столиці обурені тим, що бачать у дворі. Фахівці з «Київтеплоенерго» залишили розриття, що не тільки псує зовнішній вигляд та краєвид, але з настанням сезону дощів може стати небезпечним для життя.

Мешканці будинку №18 по просп. Лобановського в Солом’янському районі Києва обурені тим, що вже кілька місяців не ліквідується розриття у них у дворі. Крім того, під час виконання аварійно-відновлювальних робіт пошкодили і досі не відновили дощову каналізацію.

Депутат Лариса Дегтярьова звернулася до директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитру Науменко та в.о. голови Солом’янської РДА Володимира Бялковського з вимогою ліквідувати розриття біля під’їзду будинку №18 по просп. Валерія Лобановського. Воно залишилося після того, як КП «Київтеплоенерго» чотири місяці тому проводило ліквідацію аварії.

«Під час виконання аварійно-відновлювальних робіт була пошкоджена мережу дощової каналізації, ремонт якої так до сих пір не проведено, а благоустрій не було відновлено», – йдеться в документі.

Депутат зазначає, що розриття приносить незручності мешканцям будинку, адже їм довелося перенести сміттєві баки зі звичного місця. А під час дощів підійти до парадного і зовсім неможливо.

Раніше «Столичний регіон» писав про початок опалювального сезону в Ірпені.

Коментарі

    На Оболоне во дворе по адресу ул. Йорданская, 11а тоже оставили беспорядок. Ещё в конце мая сорвали асфальт, через месяц трубы поменяли, а засыпали аж в августе. А асфальт ДО СИХ ПОР не положили. В пятницу приехал трактор раскатали землю….покурили…..и ВСЁ!!! Подскажите, кому жаловаться? Звонили два раза 15-51 приняли жалобу и не ответа, не привета…

Залиште коментар

Читайте також