Бюджет громади Броварів: переважають спортивні проекти

 

З 23 проектів, що були подані на бюджет участі міста Броварів, 12 стосуються побудови та реконструкції спортивних майданчиків.

Загалом на проекти бюджету участі – Громадський бюджет-2018 у Броварах було подано 10 великих проектів (вартістю до 1 млн грн) та 13 малих (кошторис яких складає менше 500 гривень).

Оцінку та розгляд проектів здійснювали члени координаційної ради з питань впровадження  та реалізації Громадського бюджету. До 30 травня відповідні  відділи  та управлінням міськради мають надати свої висновки щодо можливості  реалізації  22 із 23 проектів. Які ж із  них будуть реалізовані – покаже  голосування.

Проект бюджету участі реалізується у Броварах з минулого року та зараз має статус експериментального. Рік тому з 24 проектів, що були подані на конкурс, фінансування отримали 6. На їх реалізацію було виділено 3,3 мільйони гривень. Один з них – побудова дитячого майданчика, вже завершено. Інші п’ять поки що знаходяться в стадії реалізації. Це створення скверу, проект «Чисте місто», який передбачає придбання вуличних урн для сміття. Інші три торішні проекти стосуються побудови, облаштування або капітального ремонту спортивних майданчиків.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також