У Києві з фаєрами протестували проти звільнення посібника терористів Цемаха

Активісти «Національного Корпусу» провели під стінами Апеляційного суду Києва акцію протесту через звільнення Володимира Цемаха, який є підозрюваним у кримінальній справі про збиття MH17 у небі на Донбасом. Про це повідомляється на сайті організації.

«Ми вважаємо звільнення Цемаха великою геополітичною помилкою України. Це рішення вигідне Кремлю та йде в розріз з нашими національними інтересами», – говориться в повідомленні.

Активісти вимагали:

  • залишити Цемаха під вартою та виключити його зі списків на обмін полоненими з РФ;
  • покарати суддів, які своїми діями допомагають терористам уникнути відповідальності;
  • чіткої позиції від Президента Зеленського щодо ситуації зі здачею національних інтересів у переговорах із Путіним.

Під час акції її учасники тримали плакат «Апеляційний суд – посібник терористів», скандували «Цемаха – на довічне», «Судді, виходьте», на табличці з надписом «Київський апеляційний суд» написали червоною фарбою «Посібник ФСБ» і палили фаєри.

Також акція проти звільнення Цемаха «Червона лінія» відбулася на Майдані Незалежності. Її організатор –колишній командир одного зі взводів 10-ї гірсько-штурмової бригади Гліб Бабич написав на своїй сторінці в Facebook:

«Дякуємо всім. Все відбулося. Ми позначили і підтвердили, що перетин червоної лінії відбулося. Ми мирні люди, що пройшли Майдан і війну. І ми ніколи нікого не лякаємо. Ми – ставимо до відома, і даємо шанс зробити висновок. А потім – приймаємо рішення».

Фото: nationalcorps.org, Facebook/Гліб Бабич


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Київський апеляційний суд відпустив під особисте зобов’язання Володимира Цемаха, який є цінним свідком у справі про збиття літака Малайзійських авіаліній над Донбасом в 2014-му році.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Олексій

    уявіть собі , мосад викрав в Аргентині Ейхмана , а потім не осудили та повісили , а відпустили…? а в Україні-Русі іудеям пожно приймати такі рішення…, хоча 73%…

Залиште коментар

Читайте також