Залізний Порт вже приймає відпочивальників

 

У 2020 році стандартні терміни курортного сезону, який на узбережжі Чорного і Азовського морів  в Україні стартує в кінці травня, довелося відкласти у зв’язку з ситуацією з коронавірусом і погодою. Але, незважаючи на всі негаразди, звичайну підготовку до сезону на курортах ніхто не відміняв, і зараз багато готелів вже повністю готові до прийому туристів з урахуванням вимог МОЗ. Як йдуть справи в Залізному Порту, і які нововведення з’явилися на об’єктах туристичного житла, розповідає Кирилівка.Укр.

Як би там не було, а літо вже настало, і пляжі поступово наповнюються відпочивальниками. Тим поче, що наразі погода цілком сприяє пляжному відпочинку: ртутний стовпчик термометра з кожним днем піднімається все вище, а отже і море прогрівається досить швидко.

Донедавна на узбережжі Залізного Порту людей було порівняно небагато, і більшість з них – це місцеві жителі зі своїми сім’ями. У районі набережної, де в розпал літа яблуку ніде впасти, спостерігалося тимчасове затишшя. Але з приходом стійкого тепла ситуація постійно жвавішає, курорт оживає дедалі більше. При цьому господарі кафе, магазинів і розважальних об’єктів давно привели свої заклади до ладу і чекають масового прибуття відпочивальників. Місцеві пляжі також в повній бойовій готовності: відремонтовані пошкоджені тіньові навіси, пісок на пляжах прибраний і вирівняний за допомогою спецтехніки.

Окремі бази відпочинку і готелі підійшли особливо відповідально до оснащення своїх об’єктів для відповідності вимогам безпеки на відпочинку.

«На сьогодні ми прийняли цілий комплекс заходів, щоб наші гості перебували в цілковитій безпеці і відчували себе комфортно. Ми ввели регулярний температурний скринінг для персоналу, закупили достатню кількість одноразових масок і рукавичок для наших співробітників. Вологе прибирання приміщень буде проходити частіше та із застосуванням спеціальних дезінфікуючих засобів. У басейні встановлена ​​система більш глибокого очищення води, а також застосовуються противірусні деззасоби. На території готелю обладнані так звані «гігієнічні зони», оснащені антисептиками для рук, якими зможуть користуватися всі наші гості в необмеженій кількості. Крім того, ми пропонуємо гостям умови максимально «ізольованого» відпочинку. Для цього у нас є номери, оснащені особистими санвузлами і кухнями. Попутно зазначу, що впровадження стандартів ХАССП продовжено в плановому режимі, – повідомив керуючий готелем «BLISS» в Залізному Порту, Андрій Вишневський.

Готель «BLІSS» вже працює і готовий приймати гостей з дотриманням всіх рекомендацій МОЗ. При цьому зі знижками.

Також незважаючи на кризу, викликану карантином, деякі власники готелів на курорті продовжили вкладення коштів у поліпшення якості відпочинку на своїх об’єктах та в прийдешньому сезоні порадують туристів нововведеннями.

Так, керуючий готельним комплексом «Дольче Віта» Євген Крутієнко ділиться: «Ми намагаємося з кожним роком підвищувати рівень сервісу і вдосконалюватися у всіх напрямках. Наприклад, цього року у нас з’явився новий сучасний корпус для розміщення гостей. Ми орієнтовані на відпочивальників з дітьми, тому особливу увагу приділяємо організації дитячого дозвілля, оновленню анімаційних програм. І, звичайно ж, відреагували і на сформовану в країні і в світі ситуацію. На рецепції ми встановили захисні екрани, прохідні місця оснастили санітайзерами, а на вході на територію організували місце для миття рук. Не кажучи вже про стандартні вимоги, як то температурний скринінг відпочивальників і персоналу, більш глибоке прибирання номерів і т. ін ..

Комплекс «Дольче Віта» теж вже запущений і продовжує приймати броні на літо-2020. 

Очікують старту роботи і в аквапарку «Акваленд». Так, на офіційному сайті розважального комплексу оголосили про відкриття 13 червня, і зараз вже доступний продаж квитків і абонементів на сезон 2020 року. 

Очевидно, що Залізний Порт найближчим часом готується зустрічати занудьгувалих по хорошому відпочинку туристів. При цьому даному курорту є, чим привабити відпочивальників, які звикли до зарубіжних готелів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також