З ким із суддів «Танців з зірками» породичався Юрій Ткач

Надважлива подія в родині психолога і ведучої Наталії Холоденко: хрестини восьмимісячної донечки Вів’єн. Ведуча влаштувала пишне свято в Києві.

У манюні аж четверо  хрещених: пара – старі друзі батьків дівчинки. Інша пара – зіркові хрещені: балерина Катерина Кухар та шоумен Юрій Ткач. Відомо, що Юрія на роль кума Наталія Холоденко обрала задовго до народження дитини і  навіть до свого одруження:

«Ми домовились хто перший народжує, той тому і хрестить дітей і так вийшло, що я народила першою, ну подивіться на Юру це ж викопаний кум, його навіть хочется назвати кумом» – каже ведуча.

Юрій подарував хрещениці хрестик та сережки з діамантами, а всі четверо кумів разом купили хутряну норкову крижму білого кольору з діамантами. Посеред крижми зображена кішка, вся вона розшита коштовними камінцями. По краях презенту розмішені обереги – балеринка від Каті Кухар, маска – від Юрія Ткача, корона з діамантами від другого хрещеного батька. Він у дівчинки ювелір. І знак fashion-індустрії від ще одної хрестної мами. На свято запрошені 25 гостей. Дрес-код заходу білий та айворі. Куми вже поділились кадрами з хрестин Вів’єн у соцмережах. Мама дівчинки також не робить зі свята таємниці: виклала на своїй сторінці фото зіркових гостей, подарунки доньки і навіть торт, ангел на якому зроблений схожим на Вів’єн.

Юрій Ткач, у свою чергу, показав підписникам фото своєї нової сімї та приписав: «Поздоровляю кумушки, тепер ми родичі». Доньку Наталія Холоденко народила на початку березня цього року. У маленької Вів’єн є старша сестричка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також