У Києві навчатимуть навичкам заощадження

У Києві відзначать Всесвітній день заощаджень, під час свята гостей навчатимуть навичкам заощадження. Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

Заходи з нагоди цієї дати відбудуться під час «Родинного свята» на арт-заводі «Платформа». В них візьмуть участь провідні банки, які допоможуть підвищити фінансову освіченість українців.

«Як завжди, на всіх чекає ціла низка інтерактивних та цікавих локацій, конкурсів та пропозицій від банків-учасників свята. Приєднуйтесь до нас 2 листопада на Арт-заводі «Платформа»: будемо розвивати навички заощадження разом!», – говориться в повідомленні»

Час події: 2 листопада, 11:00–18:00

Місце події: арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 1)

Подробиці – тут.

Фото: nabu.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відбувся ресторанний саміт.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Дубовой Юрій

  Банкиры, которые научились лишь грабить, доводить клиентов до самоубийства и нищеты, отжали не мерено жилья у простых граждан, довели до банкротства тысячи предприятий, истребили море денег вкладчиков, завели общество в тупик а экономику в позорное положение, восстановили рабство…, теперь будут учить народ как экономить его деньги, чтобы сэкономленное отдать аферистам….

  Проклятая банковская система должна быть заменена грамотной моделью работы. Чтобы банкиры учили не экономить, а сохранять и приумножать покупательную способность граждан и могущество производителей!

  Трудно найти что-то тупее, чем истребление кровеносной системой собственного организма и тела… Кому нужен рак крови?!…

  https://www.facebook.com/notes/945805848764831/

Залиште коментар

Читайте також