У Києві відкриють майже три десятка шкільних футбольних полів

У Києві до кінця 2018 року буде введено в експлуатацію 66 нових шкільних спортивних майданчиків, серед яких 28 футбольних

Всі вони реконструюються силами комунальних підприємств. На початок вересня 2018 року готовність полів становила 95%. КП «Житло-сервіс», яке виконує ці роботи, уточнило, що шкільні поля будуть розміром 42 на 22 метри. Під штучне покриття закладена дренажна система для відводу дощової і талої води з поля. Його експлуатація не потребує надзусиль від шкільних керівників.

Очікується, що на нових майданчиках можна буде проводити не лише футбольні змагання, а й розминки, уроки фізкультури, заняття з аеробіки. Частина нових футбольних полів створюється на базі старих шкільних стадіонів і спортивних майданчиків. Чимало місць, де будівництво шкільних майданчиків проведено на необладнаних грунтових ділянках.

КМДА зазначає, що профінансовані та виконанні роботи на 3,3 мільйона гривень. Загальна вартість робіт сягне майже 100 мільйонів гривень: 49,2 млн грн з держбюджету і 45,9 млн грн – з бюджету Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також