На Київщині повернули державі 8 млн грн.

 

Як стало сьогодні відомо, суд прийняв рішення про стягнення в дохід держави коштів, які було недоплачені орендарями Ірпінської Податкової академії

Як було встановлено, Національний Університет податкової служби України незаконно платив орендарям кошти, загальна сума який склала 8 млн грн., пише сайт прокуратури України.

У держвласності навчального закладу знаходився реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір», який був переданий в оренду комерційній структурі. А пізніше, в зв’язку з необхідністю, університет орендував той же «Сосновий бір» у комерційної структури. Договори оренди були підписані між навчальним закладом і комерційною організацією, засновниками якої є родичі колишнього скандального ректора університету.

В процесі досудового розгляду справи було прийнято судом рішення про стягнення з комерційної структури на користь держави 8 млн грн., які університет витратив на оренду майна, яке раніше знаходилося в його власності.

А також, як зазначено в повідомленні прокуратури, судом прийнято рішення про незаконність виведення «Соснового бору» з держвласності, майновий комплекс рішенням суду був повернений в держвласність.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також