У Києві відбулася прем’єра вистави за мотивами коміксу

22-23 грудня в Києві на ВДНГ незалежний театр «Мізантроп» спільно з Центром сімейного дозвілля «TELEPORT 360» презентували виставу «Голіаф»

Проект цей було створено за коміксом, автором якого є всесвітньо відомий шотландський ілюстратор Том Голд. Це перший в Україні спектакль, літературною основою якого став саме комікс або, як зараз називають такі твори, графічний роман.

Як підкреслили автори вистави, в цю роботу вони вклали кілька інноваційних особливостей. Наприклад, головний елемент декорації – басейн з водою, всередині якого грають артисти. Велика кількість техніки, зокрема, проекторів, за допомогою яких на воді з’являються «бабли», тобто, текстові хмари з репліками героїв. Це обов’язковий елемент будь-якого коміксу. Глядацька зала і сценічний простір максимально наближені один до одного.

Для театру «Мізантроп» це перший досвід співпраці з локацією «TELEPORT 360», яка відома своїм унікальним сферичним кінотеатром і різними сучасними технічними можливостями. Однак, за словами співзасновника даного Центру сімейного дозвілля Ольги Подопригори, все вийшло на вищому рівні.

Крім того, як підкреслив композитор і продюсер Дмитро Саратський, вперше в репертуарі театру з’явилася постановка для всієї родини. Відома біблійна притча в інтерпретації Тома Голда отримала трохи інший хід подій. У режисерській версії Іллі Мощицького це розповідь про особисту трагедію людини, яка, виконуючи наказ влади, зустрічає власну смерть. Це історія про безглуздість і абсурдність війни, філософський роздум, про політику і її наслідки на прикладі окремої людини. «Голіаф» отримав високу оцінку глядачів, зіркових гостей, діячів мистецтва і критиків.

Виставу також можна подивитися 29-30 грудня і 1-10 січня в Києві (10 павільйон ВДНГ).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також