«Креативна Україна» як шлях до сталого розвитку Київщини

Представники Київської області взяли участь у щорічному Міжнародному форумі «Креативна Україна».

Форум об’єднав учасників з 16 країн: Велика Британія, Франція, Португалія, Болгарія, Бельгія тощо. Захід відвідали фахівці культурних та креативних секторів, представники влади, бізнесу, громадських установ і проектів, дослідники, а також громадські діячі, що займаються розробленням політик в Україні, інших країнах Східного партнерства та Європейського Союзу.

Захід був спрямований на посилення розуміння “культури” та “креативності” як рушійних сил для зростання та сталого розвитку. Подія сприяла співпраці між органами влади та різними секторами суспільства і економіки, а також публічно-приватному співробітництву та підтримці культурних та креативних індустрій на національному та регіональному рівнях.

Від Київської області у Форумі «Креативна Україна» взяли участь начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець, спеціаліст відділ культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління Максим Луценко, директор КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Тамара Негода.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також