У школі на Васильківщині побудують багатофункціональний спортмайданчик

У загальноосвітній школі смт Глеваха (Васильківський район, Київська область) буде побудовано спортивний багатофункціональний майданчик.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, який вчора провів зустріч з представниками батьківського комітету школи, оглянув нові класи і обговорив поточні питання щодо організації навчального процесу.

За його словами, Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ступені – це найбільша школа Васильківщини, в якій  навчається понад 1200 дітей. До  речі, вона показала найкращий результати ЗНО в районі та посіла 31 місце в Київській області серед 483 шкіл.

У 2018 році тут було добудувано та відкрито додаткове приміщення для 6 перших класів, 150 дітей розпочали тут своє шкільне життя.

«Розпочинаємо будівництво нового, спортивного багатофункціонального майданчика (футбол, великий теніс, волейбол), яке відбудеться за сприянням депутата Верховної Ради України, керівника обласної партійної організації Блок Петра Порошенка –”Солідарність” – Кононенка Ігоря Віталійовича», – наголосив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також