«Київводоканал» та нелегальні асенизатори: кого обирати?

 

«Київводоканал» закликає киян не користуватися послугами нелегальних асенізаторів

В ПрАТ АК «Київводоканал» закликає киян користуватися послугами виключно тих асенізаторів, які мають договір з товариством. Недобросовісні перевізники рідких побутових відходів зливають фекалії в лісах, на полях, в дощову каналізацію, а також магістральний канал Бортницької станції аерації, за яким вже очищена вода подається зі станції до Дніпра.

Перед тим, як співпрацювати з перевізниками рідких побутових відходів, в ПрАТ порадили перевірити, чи є у них договір з «Київводоканалом», на балансі якого є спеціальні зливні станції для стоків. Відповідно до технології, перед попаданням на спорудження Бортницької станції аерації, стічні води повинні бути розведені до необхідної концентрації. «Київводоканал» зараз співпрацює з 75 перевізниками рідких побутових відходів.

Недобросовісні асенізатори, які не мають договору, зливають стоки в непередбачених для цього місцях, чим завдають великої шкоди навколишньому середовищу. Є випадки зливу фекалій в найближчих лісах, посадках, на полях і пустирях, а також в дощову каналізацію, яка не передбачає очистку стоків.

Крім того, нерідкі випадки залпового скиду в системи водовідведення в безпосередній близькості від Бортницької станції аерації (БСА). Залповий скид – це скидання стічних вод з концентраціями забруднюючих речовин, що перевищують більш ніж в 20 разів допустимі величини показників, певні в місцевих правилах прийому. Такі скиди виводять з ладу каналізаційні колектори і вимагають збільшення витрат на очистку.

Більш того, деякі асенізатори примудряються зливати стоки в магістральний канал БСА, за яким вже очищена вода подається зі станції до Дніпра.

Тільки слив стоків на спеціальних станціях дозволяє максимально мінімізувати шкоду, нанесену довкіллю. На балансі «Київводоканалу» зараз є три зливні станції для асенізаторів в різних частинах міста, які побудовані згідно з усіма діючими нормативами і оснащені сучасним обладнанням. Зараз йде підготовка до будівництва ще однієї. Загалом, окрім трьох існуючих планується будівництво ще чотирьох зливних станцій.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  БудСпецАвто

  Доброго дня, що значить ваша публікація? Здається ви не отримували дозволу використовувати матеріали нашого сайту. І ви впевнені що Компанія Будспецавто не має угоди з Київводоканалом, щоб ілюструвати такі дописи саме нашими фотографіями?
  Дякую за відповідь.

   Дуже дякуємо за зворотній зв’язок. Перепрошуємо за фото: ми його замінили. Завжди готові відповісти на ваші звернення.

Залиште коментар

Читайте також