У Фастові обстежили майже 30 закладів громадського харчування

У Фастові Київської області провели перевірку 28 закладів громадського харчування на предмет дотримання санітарних норм.

Тільки два заклади повністю відповідали нормам, ще три заклади отримали незадовільну оцінку. Один заклад відмовився пускати робочу групу з причини відсутності у перевіряючих санітарних книжок. Про це стало відомо з повідомлення Фастівської міськради в Facebook.

Згідно з результатами перевірок, кафе «Сита Миша» та бар «Шедевр» повністю відповідали санітарним вимогам. А ось кафе «Димок», «Харчевня» та кафетерій «Арізона» отримали незадовільну оцінку.

Основні порушення, які були зафіксовані членами робочої групи:

  • відсутність медогляду персоналу (без даного огляду персонал не повинен отримувати допуск до роботи взагалі);
  • неправильне поводження з харчовими відходами;
  • невідповідність вимогам харчових поверхонь, що контактують з харчовими продуктами, а також пошкодження робочих поверхонь і невідповідність матеріалів, з яких вони виготовлені;
  • бруд та антисанітарія.

Відзначається, що керівництво закладу Chilly Milly не допустило членів робочої групи до перевірки, що може свідчити, як відзначають в міськраді, про численні порушення санітарно-гігієнічних правил. А самі представники Chilly Milly в коментарях до посту міськради повідомили, що робоча група не була допущена до перевірки через відсутність у перевіряючих санітарних книжок.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про меню для журналістів на прес-марафоні президента у Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також