Новий центр Volvo закладено у Глевасі на Київщині

 

Поблизу селища Глеваха Київської області сьогодні відбулася урочиста церемонія закладки першого каменя майбутньої сервісної станції ТОВ «ЕТС»

Тут будуть обслуговувати та продавати будівельну техніку Volvo. Також тут зведуть і найбільший шинний центр Goodyear. Компанія ТОВ «ЕТС» – офіційний дилер дорожньо-будівельної техніки Volvo Construction Equipment, а також офіційний партнер Volvo Trucks і Renault Trucks в Україні – починає будівництво першої в країні станції з продажу та обслуговування будівельної техніки Volvo найсучаснішого стандарту в Україні.

Станція розміститься на 31-му км автодороги МО-5 поблизу селища Глеваха Київської області. Уже побудовано два заїзди – з боку Одеської траси і селища Калинівка. Комплекс буде включати кілька споруд:

  • сновна будівля, розділена на кілька ремонтних зон (це ремонт будівельної і спеціальної техніки;
  • ремонт тракторів;
  • сервісна зона;
  • складська зона.

Буде побудована і 3-поверхова адміністративна зона. Тут будуть працювати 150 співробітників.

Девіз проекту: «Функціональність – перш за все». На території станції також буде побудований шинний центр Goodyear, який буде включати будівлю шиномонтажу, що відповідає всім вимогам фірми, а також будівлю для складу шин. Будуть також зведені корпуси інжинірингового забезпечення.

Довідка: Компанія «ЄТС», утворена в 1994 році, має більш ніж 20-річний досвід роботи з будівельною технікою Volvo Construction Equipment. Сьогодні вона займає 15% українського ринку нової будівельної техніки в важкому класі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також