У Білій Церкві запустили проект Світового банку

 

У Білій Церкві запустили проект Світового банку з ефективного управління земельними ресурсами

Для реалізації пілотного проекту Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», який дозволить запобігти незаконним діям в області управління земельними ресурсами, обрали місто Біла Церква (Київська область). Програма фінансується за кошти Світового банку і надалі повинна поширитися на територію всієї України.

«Мета даного проекту – створення нової, абсолютно прозорої системи ефективного управління земельними ресурсами. Що це дасть? По-перше, впорядкування даної галузі, по-друге, дозволить органам місцевого самоврядування набагато вище і якісніше підходити до питань землекористування на своїх територіях, що, відповідно, призведе до наповнення саме місцевих бюджетів», – розповів голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур (на фото ).

Для реалізації програми, спрямованої на запобігання зловживань і незаконних дій в галузі управління земельними ресурсами, бюджетні кошти не будуть використовуватися. 100-відсоткове фінансування забезпечується Світовим банком.

Відзначається, що проект дозволить створити інфраструктуру для збереження моніторингу земельних відносин, а також дистанційного зондування і оцифровки даних.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також