У мера Кличко буде новий заступник: Володимир Слончак чи Марина Хонда?

Комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків підтримала своїм рішенням кандидатуру Володимира Слончака

Наразі він став претендентом на посаду заступника голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) щодо здійснення самоврядних повноважень. За його кандидатуру проголосували майже всі члени комісії.

Цей проект був єдиним сбогодні, тому комісія розглянула його швидко. Документ на розгляд комісії було подано Київським міським головою Віталієм Кличком.

Голова комісії з питань місцевого самоврядування Олександр Березніков запропонував узгодити даний проект рішення, а потім винести його на найближче засідання Київради у якості невідкладного. Більшість членів комісії таку ініціативу підтримали: “за” проголосувало троє з чотирьох присутніх на засіданні депутатів.

Згідно з біографічною довідкою, яка додається до проекту рішення, з 4 березня 2016 року по сьогоднішній день Володимир Слончак обіймає посаду начальника управління правового забезпечення роботи Київради. Його загальний стаж роботи становить близько 13 років (12 років і 10 місяців). Повідомляється, що весь цей час Слончак пропрацював в органах місцевого самоврядування.

Володимир Слончак на сьогодні є не єдиним кандидатом на посаду заступника голови КМДА щодо здійснення самоврядних повноважень. Ще одним претендентом значиться нинішній директор Департаменту громадських комунікацій КМДА – Марина Хонда. Її кандидатуру вже погодила постійна комісія Київради з питань регламенту і депутатської етики.

Наразі у Віталія Кличка як глави КМДА є вже 6 заступників. До останнього часу така кількість була максимальною. Однак, в червні 2018 року Київський міський голова своїм розпорядженням збільшив кількість посад заступників голови КМДА до семи.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також