У Києві планують відреставрувати пансіонат ветеранів праці

У Деснянському районі Києва за адресою вулиця Кубанської України, 2 знаходиться Пансіонат ветеранів праці

Це стаціонарна соціально-медична установа для постійного проживання людей похилого віку, ветеранів війни, інвалідів. Тут живуть люди, що найчастіше потребують допомоги у побутовому догляді та постійного медичного обслуговування, при цьому мають статус ветеранів праці.

Влада столиці зробила заяву про те, що установа досягла незадовільного стану, тому вимагає системного оновлення та розвитку. У цьому комплексі вважають за потрібне не тільки створити комфортні умови для постійного перебування людей похилого віку, але ще й організацію сучасного та змістовного дозвілля, надання кращої з можливих медичної допомоги.

На даний момент проведено інспекцію. За її результатами стало зрозуміло, що велика частина приміщень закладу знаходяться у вкрай незадовільному стані. Отже, пансіонат потребує капітального ремонту т а переоснащення, нового обладнання та створення профілактично-медичних умов.

«Ми будемо розглядати питання збільшення фінансування цього закладу, а тим часом у терміновому порядку вирішувати найбільш гострі питання. До таких можна віднести ремонт покрівлі, заміну вікон тощо», – зазначила заступник голови КМДА Марина Хонда.

Під час інспекції пансіонату новий керівник, що був призначений менше року тому, показав розроблену концепцію розвитку установи. У ній йдеться насамперед про будівництво будинку підтриманого проживання, але є й плани створення відділення короткострокового денного перебування з чудовою назвою «ДІДсадок», відділень середньострокового перебування (лікування до місяця), реабілітації для дорослих і дітей старшого шкільного віку (включаючи палати для перебування дітей).

Вже зараз запланували зібрати  бригади хоспісної та паліативної допомоги на дому на базі медичної частини,  а також (і це дуже важливо!) створити школу комп’ютерної грамотності для літніх людей, де їх навчатимуть користуватися електронними адмінпослугами та й просто розширятимуть знання.

Довідка: Київський пансіонат ветеранів праці розраховано на 300 осіб похилого віку та дорослих з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про проведення безкоштовного тренінгу для всіх охочих.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також