З березня 2019 року власники «картки киянина» матимуть нові пільги

Зокрема, ця картка дозволить отримувати різні знижки різним категоріям населення в кіосках «Київхліба»

Про це повідомила на прес-брифінгу заступник голови КМДА Марина Хонда. Власники «картки киянина» будуть розділені на різні категорії населення, які зможуть купувати хлібо-булочні вироби зі знижками від 20% до 70%. Наприклад, просто власник отримає 20% знижки, а пенсіонери – 25%.

Планується, що 150 МАФів, розташованих по території столиці, почнуть працювати за новою системою протягом березня. На кіосках буде плакат з покажчиком, що система вже працює в цьому магазині. За допомогою цього проекту завжди можна буде купити хліб дешевше, ніж по всьому Києву.

Придбати зі знижкою можна буде три види хліба – пшеничний з борошна, житній і батон.

Всього отримати знижки можуть 680 тисяч осіб-власників карти. З них 370 тисяч отримають 20% знижки, 286 тисяч – це пенсіонери, які отримають 25% знижки, дорослі і діти з інвалідністю, яких близько 10 тисяч осіб, отримають 50% знижки, учасники бойових дій та члени їх сімей, колишні малолітні в’язні (майже 12,5 тисяч осіб) – 60% знижки. Найбільшу знижку – 70% – отримають загиблі під час Революції Гідності, члени сімей загиблих в АТО та ООС, а також діти-сироти.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про старт медичної страхової реформи у окремій ОТГ на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також