У Києві відбудеться «Марш за права тварин». Супрун пояснила, чому туди варто піти

Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook розповіла, чому неодмінно треба піти на «Марш за права тварин», який відбудеться в столиці вже 15 вересня.

«Не потрібно багато аргументів, щоби пояснити, що гуманне ставлення до звірят — це необхідність сучасного життя. Натомість сьогодні досі доводиться боротися з жорстоким поводженням із тваринами у цирках, контактних зоопарках, дельфінаріях, на притравочних станціях, хутряних фермах та просто на вулицях», – написала вона.

Як зупинити знущання з тварин? Не підтримувати їхнє використання для розваг, полювання чи псевдонаукових методів лікування, поширювати інформацію про шкоду таких дій та долучатися до активістів, які борються за права тварин.

«В цю неділю (15 вересня) буде хороша нагода це зробити! За ініціативи гуманістичного руху UAnimals вже втретє пройде Всеукраїнський марш за тварин – 2019. Одночасно у 24 містах тисячі людей вийдуть із вимогами заборонити цирки з тваринами, дельфінарії, хутрові ферми та інші знущання з тварин. Я також прийду на марш, і ви обов’язково долучайтеся!», – наголосила екс-очільниця Міністерства охорони здоров’я.

І пояснила, чому це варто неодмінно зробити:

????Тварини корисні для здоров’я. Дослідження вказують, що власники собак та котів мають менший ризик появи серцево-судинних хвороб. А в лікарнях терапію з тваринами застосовують у курсі лікування та реабілітації пацієнтів, які пережили сильний стрес.

????Присутність домашньої тварини в домі корисна навіть для маленьких дітей. Ранній контакт з деякими бактеріями допомагає краще формувати захисні реакції організму дитини. Особливо, протягом першого року життя.

????Діяльність хутряних ферм все ще дозволена в Україні. На таких фермах щодня гинуть сотні тварин. Їхній забій відбувається із використанням удушення, смертельної ін‘єкції або електричного струму. Нерідко шкіру знімають із ще живих тварин, щоби хутро не втратило блиск.

????У дельфінаріях часто пропонують послугу дельфінотерапії – проведення часу з дельфінами нібито з лікувальною метою. Лише жодного наукового підтвердження доцільності та ефективності такої терапії не існує. Наслідки такої «терапії» – знущання з тварин та наживання на довірі людей до псевдолікування.

????У країнах Європейського Союзу косметичні компанії вже кілька років мають можливість використовувати новітні технологічні розробки з тестування, зокрема косметичної продукції, які не передбачають залучення тварин. Поки в Україні така система залишається на рівні проектів постанов, які потрібно прийняти.

????Багато людей відвідують контактні зоопарки – місця, де безпосередньо можна поспілкуватися з тваринами чи їх погодувати. Натомість тварини страждають, живучи в таких умовах (через брак руху та психічні розлади), а відвідувачі зоопарків — ризикують захворіти на небезпечні хвороби.

????Притравочні станції – це місця, де утримують тварин з метою нацьковування на них собак. Як диких – кроликів, єнотів, лисиць, вовків, куниць, борсуків, ведмедів, так і домашніх – кошенят чи цуценят. Таке нацьковування завдає підневільним тваринам каліцтва та нерідко призводить до смерті.

Кожен може долучитися до вирішення проблеми жорстокого поводження з тваринами — прийти на марш і приєднатися до активістів.

«Бо звірята – це ❤», – написала Уляна Супрун.

Фото: Facebook/Уляна Супрун


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відбудеться акція «Знімай хутро назавжди».

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    даяєто

    бродячі собаки задрали , вся Україна – один величезний собачатник , скільки покусаного люду , знятих скальпів у дітей ….. вам мало цього , тільки не розказуйте що треба зробити – беріть і зробіть !!! Знайшли свято , вони празник устроіли , ходу………….Краще приберіть їх з вулиць , зробіть їм свято у красивих вольерах , подайте піццу …..

Залиште коментар

Читайте також