У Борисполі пасажири зможуть спостерігати за своїм багажем

У Борисполі пасажири по відеотрансляції зможуть спостерігати за своїми речами в багажній зоні

Пасажири, які прибули в аеропорт Бориспіль, зможуть під час очікування багажу спостерігати за тим, як поводяться з їхніми речами завдяки пряму відеотрансляцію. Про це розповів гендиректор аеропорту Павло Рябікін.

«У новому багажному відділенні, яке скоро здається, ми взагалі плануємо встановити пряму трансляцію для пасажирів, які очікують багаж. Багаж будуть вивантажувати на стрічку, і кожен зможе бачити, як поводяться з його речами. І, швидше за все, в листопаді ми презентуємо відкриття багажного відділення разом з відкриттям трансферного зони, може, і з паркінгом. Хоча тестову експлуатацію почнемо вже зараз», – розповів Рябикин.

Нещодавно, в аеропорту відрапортували про завершення пуско-налагоджувальних робіт та підготовчих заходів по введенню в експлуатацію розширеної зони видачі багажу.

Операційний зал отримання багажу нової прибудови об’єднаний з основним залом терміналу. Для підвезення багажу у прибудови передбачена окрема смуга в зоні пішохідного тротуару завширшки 2,5 метра.

Нагадаємо, будівництво розширеної зони видачі багажу є одним з п’яти проектів, які зараз реалізують в аеропорту Бориспіль. Планувалося, що їх встигнуть завершити до серпня, проте роботи затягнулися.

Інші чотири проекти – це добудова першої черги паркінгу біля терміналу D, нові виходи на посадку (bus gates), під’їзна дорога до терміналу і розширення трансферної зони.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також