Супрун заспокоїла нову владу: «Медичного путчу не буде»

 

Екс-очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун дала кілька порад своїй наступниці Зоряні Скалецькій, а за разом заспокоїла, що «медичного путчу не буде». Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні офіційно перший робочий день нового міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької. Бажаємо їй успіхів на посаді, а також сил та наснаги продовжувати системні зміни в охороні здоров’я», – сказала вона.

І дала нинішнім працівникам міністерства кілька порад.

«Люди – це найважливіше. Головний клієнт змін в системі охорони здоров’я – це українці, а не репутація чи рейтинг. Про це варто пам’ятати, роблячи будь-які рішення. Команда людей зі спільними цінностями – основа якісної роботи і результатів… Не дозволяйте нав’язувати собі заступників, які не відповідають критеріям доброчесності та мають за спиною історію компромісів зі злом…».

Супрун також пожартувала:

«Вас точно вже залякують, що Міністерство переповнене «людьми Супрун», які готують медичний путч. Це не так. Ми активно готували всіх співробітників до цивілізованої передачі влади і продовження служіння українському народу. Вам у підпорядкування дісталося декілька сотень відповідальних громадян, а не рабів чи «підлеглих». Цінуйте це і використовуйте як опору».

Фото: censor.net.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Супрун запропонувала назву для нового парламентського комітету.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також