Табір «Славутич» на Київщині незаконно відновив роботу 17 липня

 

Табір «Славутич» на Київщині, в якому масово отруїлися діти, незаконно відновив роботу вчора

У Переяслав-Хмельницькому районі на Київщині заклад санаторного типу «Славутич», в якому на початку липня відбулося масове отруєння дітей, відновив роботу. Робота була незаконно відновлена ​​всупереч розпорядженню Госпродпотребслужби. У табір заїхали відпочивати 200 дітей.

Повідомляється, що голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олександр Горган повідомив, що табір незаконно відновив роботу.

Сьогодні керівництвом установи було протиправно розпочато зміну і в табір заїхали 200 дітей.

Повторне дослідження, яке було 13 липня, в третій раз підтвердило наявність патогенної інфекції на території харчоблоку – наявність стафілокока і кишкової палички виявлено втретє. Також О. Горган повідомив, що про цей факт поінформовано поліція і прокуратура області.

–  З огляду на таке нахабне порушення законодавства, в кримінальному провадженні, яке розслідується обласною прокуратурою, будуть нові епізоди. А зі свого боку КОДА ініціює судовий позов про закриття закладу, – сказав Олександр Горган. –  Позов до суду буде подано до кінця тижня.

Відомо також, що до суду буде звертатися також управління Госпродпотребслужби області, оскільки не усунули порушення закону, вказане в приписі.

На початку сезону табір отримав всі необхідні дозволи, але при перевірці були встановлені порушення, які заклад не усунуло.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також