Kyiv Smart City презентують в Кремнієвій долині

Акселератор надасть командам і розробникам інноваційних громадських продуктів доступ до інфраструктури, даних, систем та іншим ресурсам Києва

Столиця почала співпрацю з компанією хмарної програмної платформи Pareteum Corporation, в рамках якої акселератор Kyiv Smart City презентують в Кремнієвій долині в співробітництві зі стратегічним партнером Pareteum, компанією бездротових технологій iPass.

Акселератор зосередиться на штучному інтелекті, блокчейні і Інтернет-речах, а команда в Києві буде підтримувати масштабування кращих і найбільш інноваційних технологічних рішень при сприянні співфінансування.

Успішні технологічні пілотні проекти з містом приведуть до того, що стартапи і розробники зможуть продати рішення іншим містам.

«Використання інтелектуальних програмних рішень для збільшення глобального зв’язку – ось що нас веде в Pareteum, – сказав Хел Тернер, виконавчий голова і головний виконавчий директор Pareteum. – Ми цінуємо, що місто Київ є нашим початковим глобальним партнером рішень для смарт-міст і віримо в те, що разом ми можемо зробити величезний крок вперед».

«Київ вирішує глобальні громадянські проблеми, переносячи програму Kyiv Smart City на новий рівень», – продовжив мер Києва Віталій Кличко.

Pareteum і Київ проведуть в Силіконовій долині 15 листопада 2018 року в штаб-квартирі iPass в Редвуд-Шорсі, штаті Каліфорнія, інноваційний саміт по використанню технологій для вирішення цивільних проблем. У заході візьмуть участь громадські лідери з України.

«Ми вважаємо, що технологія може зіграти важливу роль у вирішенні цивільних проблем всіх видів, і ми раді підтримати Pareteum, провівши інноваційний саміт Kyiv Smart City», – додав Гері Гріффітс, президент і головний виконавчий директор iPass.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також