Горган виділив талановитим дітям стипендії

 

Школярі Київщини, які перемогли на Всеукраїнських олімпіадах і на конкурсі МАН, отримуватимуть стипендію голови Київської обласної державної адміністрації

Сума стипендії становитиме від 200 до 300 гривень, а виплачуватися буде з вересня по грудень.

Про це KV стало відомо з розпорядження губернатора Київської області Олександра Горгана №465 від 20 серпня 2018 року.

«Відповідно до Закону України” Про місцеві державні адміністрації “, розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 25 лютого 2015 № 46” Про встановлення стипендій голови Київської обласної державної адміністрації учням загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів “, призначити стипендії голови Київської обласної державної адміністрації на період з вересня по грудень 2018 року», – йдеться в розпорядженні.

Згідно з документом, 33 старшокласника отримуватимуть щомісяця стипендію в розмірі 300 гривень за перемогу в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і за перемогу в III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, які відбулися в 2017/2018 навчальному році.

Ще 70 учням, які нагороджені дипломом I ступеня за підсумками III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, які пройшли в 2017/2018 навчальному році, будуть виплачувати стипендію в розмірі 200 гривень на місяць кожному.

Олександр Горган доручив здійснювати виплату стипендій Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації за рахунок загальних асигнувань, затверджених департаментом освіти і науки облдержадміністрації на відповідний бюджетний період.

Нагадаємо, до кінця року щомісяця видатні діячі культури Київщини отримуватимуть стипендії голови КОДА у розмірі 500 гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також