Чи приєднається Піщана до Білоцерківської тергромади?

У селі Піщана (Білоцерківський район, Київська область) 26 жовтня обговорили можливе приєднання територіальної громади села Піщана до Білоцерківської  територіальної громади.

Жителі села зустрілись з міським головою Білої Церкви  Геннадієм Диким, представниками   депутатського корпусу, підрозділів  Білоцерківської міської ради. Аби обговорити це питання, отримати відповіді на всі запитання жителів Піщаної, з’ясувати, які перспективи розвитку матиме населений пункт й було організовано таку зустріч. Разом із керівництвом Білої Церкви, представники сільської ради мали на меті роз’яснити людям, яким чином об’єднання впливатиме на інвестиційну привабливість нового адміністративно-територіального утворення, та як спільне господарювання сприятиме створенню нових робочих місць, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та підвищенню рівня життя мешканців ОТГ.

Аби детальніше розібратися у правових питаннях, з’ясувати всі «плюси» та «мінуси», визначитись  як  спільно отримати найбільший економічний та соціальний ефект від об’єднання було вирішено   вивчити  громадську думку, провести ще ряд зустрічей  та прийняти загальне рішення.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також