Обережно! Передноворічна афера на ікрі в Києві (ФОТО)

На Нивках покупців ярмарку обманювали та продавали замість справжньої ікри — штучну зі смаком йоду та медикаментів.

У Києві на вул. Кулібіна відбувся передноворічний ярмарок. Серед усіх прилавків найбільший попит мав продавець із червоною ікрою. Мужчина привітно зустрічав покупців та пригощав «на пробу» ікрою з відкритої баночки. Люди не роздумуючи, купували, адже пробна ікра була смачною, а ціна заманливою. Продавець пропонував 140 грн за 140 г ікри. Про це повідомила мешканка Нивок Оля Лук’янова на фейсбуці.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Дівчина розповіла, що також повелася на рекламу продавця ікри та купила додому баночку. Відкривши вдома банку, Ольга неймовірно обурилась, адже замість ікри були червоні желейки зі смаком йоду, солі та ліків.

Обурена власниця ікри захотіла повернути її назад, але продавця на місці вже не було. Його колеги розповіли, що він ще вдень швидко згорнувся та пішов.

Варто зауважити, що штучна ікра — це продукт, в основі якого лежать желеутворювальні агенти, загущувачі агар та альгінат натрію. Для кольору до ікринок відповідальні виробники додають рослинне вугілля й паприку, інші — небезпечні фарбувальні речовини. Допоміжними інгредієнтами в штучній ікрі обов’язково є м’ясо риби та риб’ячий жир. А консистенцію та термін придатності регулюють консерванти.

Фото: фейсбук Ольги Лук’янової

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, як не отруїтись за новорічним столом.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також