Синю руку в центрі Києва встановила Шевченківська РДА на свій розсуд

Скандальний арт-об’єкт Middle Way румунського скульптора Богдана Раці на бульварі Шевченка в Києві було встановлено за розпорядженням Шевченківської райдержадміністрації (РДА)

Таким чином чиновники РДА вирішили підвищити рівень культурного дозвілля киян, туристичної привабливості Шевченківського району та зміцнити міжнародні відносини.

Згідно з документом, установка арт-об’єкта відбулася в рамках впровадження ініціативи «Київ – місто світу» і культурного проекту із загальною назвою Moving Monuments («Рухливі пам’ятники»), згідно звернення Посольства Румунії в Україні до Київського міського голови та голови Шевченківської РДА за підтримки Міністерства культури України.

У документі сказано, що в зв’язку з цим Шевченківської РДА було підготовлено розпорядження №533 від 13 вересня 2018 року «Про експонування творів румунського скульптора Богдана Раці в Шевченківському районі Києва».

У самому розпорядженні зазначається, що скульптура встановлена ​​з метою підвищення рівня культурного дозвілля киян та мешканців Шевченківського району, розвитку міжнародних культурно-туристичних відносин та покращення туристичної привабливості Шевченківського району.

Як раніше повідомлялося, у Київського міського голови Віталія Кличка поцікавилися, на яких підставах на бульварі Шевченка був встановлений арт-об’єкт Middle Way румунського скульптора Богдана Раці. Також у столичного градоначальника цікавилися, чи проводилися громадські слухання чи обговорення перед установкою скульптури.

Нагадаємо, 27 вересня на бульварі Тараса Шевченка в Києві відбулося відкриття арт-об’єкту Middle Way румунського скульптора Богдана Раці. Об’єкт представляє з себе величезну синю руку, символізує дружбу і спілкування. Арт-об’єкт встановлений тимчасово.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також