Kyiv City Guide відзначили міжнародною нагородою

Додаток для мобільних телефонів «Київський міський гід» було відзначено на церемонії Міжнародної туристичної премії за 2018 рік у Лондоні.

«Kyiv City Guide», розроблений за підтримки Управління туризму та промоцій КМДА, був схвалений журі і відзначений як високотехнологічний та сучасний продукт, рекомендований до використання. На сьогодні він вже має понад 10 тисяч завантажень. Додаток включає у себе як туристичні маршрути повного дня, так і тематичні маршрути, що тривають від 1 до 3 годин. Аудіосупровід від професійних гідів доступний двома мовами: українською та англійською. Унікальною особливістю додатку є можливість створювати свій власний маршрут. Турист може робити знімки, ділитися ними з друзями, залишати коментарі, позначати на карті місця, відстежувати події у місті за допомогою календаря подій. Додаток працює також офлайн. Після поїздки можна використовувати цей додаток для виклику таксі.

«Участь у престижних туристичних конкурсах дозволяє Києву не тільки широко представити свої технологічні досягнення та креативні проекти, але і популяризувати нашу столицю як місто, привабливе і зручне для туристів», – зазначив заступник голови КОДА В’ячеслав Непоп.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також