«Алея життя» на знак подяки: в Києві висадили яблуні в честь донорів

Вчора, 3 листопада, люди, що пережили трансплантацію органів, взяли участь у акції та висадили дерева

У цій акції взяли участь і громадські активісти, і лікарі, і телеведучі, актори, співаки, політики. Алею було висаджено на території Київської міської лікарні швидкої допомоги, а назва її промовляє сама за себе: «Алея життя». Дерева з’явилися на знак подяки багатьом донорам з різних країн: Білорусі, Індії, Німеччини та Туреччини тощо.

Вибір активістів також має підгрунтя: яблуні (біблійні дерева, які ростуть в Раю) символізують собо. єднання Змелі та Неба, а отже донорів та пацієнтів, що отримали шанс на друге життя.

Серед тих, хто живе з пересадженими органами, яблуні саджав шестирічних хлопчик, а найстаршому пацієнтові було 53 роки.

Головний лікар Київської міської лікарні швидкої допомоги Олександр Ткаченко, який підтримав створення «Алеї Життя», вважає, що в Україні є кадровий ресурс, щоб запустити процес трансплантації:

«В Україні є фахівці високого класу, які таку допомогу готові надавати, однак ще необхідно прийняти підзаконні акти і створити електронні реєстри донорів і реципієнтів».

Акцію також підтримали зірки шоу-бізнесу Наталія Бучинська, Дмитро Андрієць, Тетяна Крепак, Світлана Вишня, Лілія Остапенко; телеведучі Андрій Данилевич і Олексій Бурлаков; народні депутати України Валерій Дубіль, Сергій Шахов; відомі громадські діячі Інна Силантьєва, Ірина Андрєєва, Ірина Вратарьова, Даша Волга, Катерина Жук, Анатолій Велімовскій, Ольга Танюшкіна і Олена Адамантіс.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також