Реконструкція «Авангарду»: пріоритетне завдання

 

Реконструкція льодової арени «Авангард» на вул. Мельникова, 42 у м. Києві не знімається з порядку денного

Мінмолодьспорт використовує всі свої можливості, щоб знайти необхідні кошти на початок робіт. Про це розповів Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Він зазначив, що при розгляді проекту Держбюджету на 2018 рік було вирішено, що кошти на реконструкцію «Авангарду» надійдуть з Державного фонду регіонального розвитку через подачу відповідного проекту по м. Києву.

«Але нам не вдалося провести проект через київську комісію. Зараз йде процес формування бюджету на наступний рік. Мій пріоритет  включити ці гроші саме в бюджет Міністерства. Ремонт «Авангарду» має серйозне суспільне значення, так як льоду в Україні, особливо в Києві, катастрофічно не вистачає »,  зазначив Ігор Жданов.

Міністр підкреслив, що неодноразово спілкувався з батьками дітей-спортсменів, які справедливо скаржаться на відсутність в Києві доступних льодових майданчиків, і розуміє всю складність ситуації, яка виникла через безвідповідальне рішення тих, хто займався підготовкою до проведення в Україні футбольного Євро-2012.

«Діти їздять на заняття на 5-6 годин ранку, часто ділять один лід: юні хокеїсти, фігуристи. Тому що в цей час лід некомерційний, можна дешевше заплатити за тренування. Стадіон «Крижинка» зруйнували перед Євро-2012, а замість реальної альтернативи залишилися одні обіцянки. До мене приходили мами хокеїстів, такі, що можуть за дітей постояти, говорили: «Пане міністре, куди ви дивитесь? Катастрофа в Києві, немає жодного майданчика. Тому для мене реконструкція «Авангарду»  одне з пріоритетних завдань»,  зазначив Жданов.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також