Кошкіна: в Офісі президента є «троянський кінь»

Співвласниця та шеф-редакторка видання «Лівий берег» Соня Кошкіна заявила, що в Офісі президента мають пошукати «троянського коня» та з’ясувати мотиви його дій.

Про це вона написала у своєму офіційному телеграм-каналі. Таке припущення Кошкіна зробила через соціологічне опитування на окупованих територіях, який нещодавно оприлюднило «Дзеркало тижня». Згідно з даними, лише 19% мешканців ОРДЛО ставляться до Зеленського добре, а 78,9% – погано або дуже погано.

Це різко розбігається з інформацією ОПУ, яка була оприлюднена півтора місяця тому. Згідно з тими соцопитуваннями, за Зеленського на нині окупованих територіях готово було проголосувати декілька мільйонів виборців. Нещодавно радник секретаря РНБО Сергій Сивохо це підтвердив.

«Як ми бачимо, версія не підтвердилася. Тобто, зміст «переможної соціології» від ОП – фейк. Цифри, які «впарівалі» (інших слів немає) Президенту – фейк. Той, хто це робив – ворог суверенітету України. Оскільки діями своїми, вільно чи мимоволі, лив воду на млин Москви. Якої теж потрібно «швидко-швидко», але на її, Москви, умовах. Подвійних трактувань тут бути не може. Нехай тепер в ОП шукають троянського коня. І розбираються з його справжніми мотивами. Думай.Те»,  – наголосила Соня Кошкіна.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві дві групи протестувальників пікетують з’їзд «Слуги народу».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також