Мешканка Київщини найняла кілера для вбивства коханки чоловіка

Правоохоронці попередили замовне вбивство. В ході проведення спецоперації було викрито і затримано замовницю зухвалого злочину – нею виявилася мешканка Київської області.

Зловмисниці, яка замовила вбивство коханки свого чоловіка, загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції України.

Повідомляється, що співробітники Головного слідчого управління Нацполіції під оперативним супроводом співробітників СБУ і під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури провели спеціальну операцію. Правоохоронці викрили та припинили вчинення умисного вбивства на замовлення.

Встановлено, що мешканка Київської області замовила вбивство коханки свого чоловіка. Життя жінки вона оцінила в 10 тисяч доларів. Тому з метою реалізації запланованого вона передала виконавцю дані жертви і кошти в сумі близько чотирьох тисяч доларів.

Згідно з повідомленням, правоохоронці затримали замовницю злочину в момент передачі виконавцю інших засобів в сумі понад шість тисяч доларів.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про вбивство столичного адвоката на Житомирщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також