У Києві у студентки музакадемії вкрали бандуру в гуртожитку

Вчора, 19 листопада, в одному із студентських гуртожитків у Києві на вулиці Маршала Тимошенко в Києві сталася доволі дивна подія. У однієї з студенток з кімнати вкрали… бандуру.

Дівчина звернулася по допомогу та розповіла у поліції всі обставини крадіжки. За словами 19-річної студентки, інструмент взяли у неї в кімнаті, зламавши перед тим замок. Прибула на місце слідчо-оперативна група підтвердила, що невідомий злодій проник в кімнату дівчини, зламавши замок вхідних дверей, та виніс в чохлі популярний український народний інструмент – бандуру.

Потерпіла дуже засмучена, тому що злодієві інструмент ні до чого, хіба що продати комусь та й то покупця на таку специфіку потрібно ще пошукати. А ось студентці і її сім’ї доведеться витрачатися на новий інструмент, позаяк без нього вона не зможе займатися. Хіба що спонсори знайдуться і подарують їй нову бандуру.

Поліція завела кримінальну виробництво за ч.3 ст.185 КК України.На причетність до крадіжки перевіряють однокурсників потерпілої та інших осіб, які мали доступ до студентського гуртожитку музакадемії.

Раніше «Столичний регіон» писав про новий кліп Тіни Кароль.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також