Жителі Бортничів потребують нової транспортної розв’язки

 

Жителі Бортничів звернулися до депутатів Київради з проханням побудувати транспортну розв’язку

На сьогодні існує тільки один виїзд з мікрорайону. Секретар комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами Андрій Задерейко пропонує розглянути можливість будівництва альтернативного виїзду через вулицю Колекторну в Дарницькому районі Києва.

На сьогодні виїзд з Бортничів можливий тільки через вулицю Світла до станції метро «Бориспільська», що дуже незручно для автовласників. Тим часом, рішення про фінансування будівництва багаторівневої транспортної розв’язки на Харківській площі, яка могла б прискорити інтенсивність руху в усіх напрямках, до сих пір не прийнято.

Депутат переконаний, що будівництво або реконструкція дороги по вул. Колекторна дасть можливість додаткового виїзду з Бортничів на вул. Вишняківська. А це, в свою чергу, значно розвантажить потік транспортних засобів на вул. Світла і взагалі дозволить «легше дихати» Харківської площі.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України запроваджує нову норму щодо звуження ширини смуг руху в містах і селах з метою впровадження європейських стандартів безпеки на дорогах. Відповідні зміни стосуються проектування нових та реконструкції існуючих вулиць і доріг та містяться в новій ДБН В.2.3-5: 2018 «Вулиці і дороги населених пунктів».

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Вадим

    Это просто необходимо для нормализации движения на Харьковской площади. Затраты копеечные а результат будет в отсутствии пробок перед площадью,целые обочины,люди не психуют опаздывая на работу и т.д.

Залиште коментар

Читайте також