На Шулявському мосту був встановлений гігантський проліт

В результаті останнього етапу робіт на Шулявському мосту був встановлений другий металевий проліт та транспортований третій.

Як стало відомо, в результаті повного перекриття транспортного руху на об’єкті, що будується, в минулі вихідні будівельники завершили монтаж величезного важкого, вже другого за рахунком металевого прольоту і завершили транспортування до місця монтажу третього прольоту.

Перший проліт біля станції метро «Шулявська» був встановлений 25 червня. Довжина його сягала 28-ми метрів. Друге пролітна конструкція довжиною вже 30 метрів виходить на просп. Перемоги. Через 2 тижні будівельники обіцяють встановити третій проліт.

На даний момент зварювальники з’єднують між собою всі конструкції. Рух по шляхопроводу припинили в березні поточного року. Міська влада пообіцяла, що будівництво нового об’єкта буде повністю завершено до кінця 2019-го року. Підрядник підтвердив, що не відхиляється від графіка, тож об’єкт здадуть точно у вищезгаданий термін. Наразі вартість проекту оцінюють у 800 мільйонів гривень.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про плани столичної влади стосовно головної вулиці Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також