У Києві через ремонт Шулявського шляхопроводу не ходитимуть тролейбуси

У Києві через ремонт Шулявського шляхопроводу низка популярних тролейбусних маршрутів зазнає тимчасових змін. Про це повідомляється на сторінці «Київпастрансу» у Facebook.

«27 липня з 00:10 до 23:50 буде змінено роботу тролейбусів № 5, №7, №92Н, №93Н, №94Н. Перевозитимуться металоконструкції для монтажу Шулявського шляхопроводу», – говориться у повідомленні.

Рух тролейбусними маршрутами №5 та №7 буде призупинено. Замість них запустять тимчасовий тролейбусний маршрут №5А «вул. Чорнобильська – вул. Сирецька.

Тролейбуси №92Н курсуватимуть від просп. Свободи до вул. Маршала Гречка за власним маршрутом, далі – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В’ячеслава Чорновола – просп. Повітрофлотський, далі за власним маршрутом.

Тролейбуси № 93Н, 94Н курсуватимуть від вул. Чорнобильської та просп. Леся Курбаса до просп. Перемоги за власними маршрутами, далі – вул. Данила Щербаківського – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Перемоги – бульв. Тараса Шевченка, далі за власними маршрутами.

Фото: Facebook/Київпастранс, unian.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що е-квиток тепер діє у Києві для всього муніципального транспорту.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також