У Києві провели обстеження ТРЦ на предмет захисту від підтоплень

У Києві провели обстеження шести торгово-розважальних і торгових центрів на предмет безпеки і захисту від можливих підтоплень

Як повідомляє прес-служба КМДА, обстеження проводила робоча група (створена за дорученням Кличко 21 серпня) з питань обстеження життєдіяльності торгово-розважальних і торговельних центрів, які розташовуються в підземному просторі міста чи мають підземні приміщення.

До складу робочої групи увійшли представники департаментів КМДА та Головного управління ГСЧС України в м.Києві.

Робоча група вже провела обстеження ТРЦ «Gulliver», ТЦ «Метроград», ТЦ «Комод», ТЦ «Навігатор», ТЦ «Олімпійський», ТЦ «Globus».

За результатами візуального обстеження встановлено, що зазначені центри в цілому мають обладнання (насосні станції, дренажні насоси і т.д.), яке забезпечує захист відвідувачів і приміщень від підтоплення ґрунтовими водами. У той же час під час погіршення погодних умов (опади у 46-50 мм) обладнання деяких центрів ( «Gulliver», «Метроград», «Навігатор») не забезпечує належного захисту.

Як відзначають фахівці, що увійшли до складу робочої групи, керівники центрів мають вжити додаткових заходів для захисту підземних приміщень при погіршенні погодних умов. Йдеться про те, щоб передбачити більш потужне обладнання для відкачування води, забезпечити заходи по евакуації відвідувачів та інформування власників автомобілів (при наявності автопаркінгу) про необхідність евакуації автомобілів, встановити додаткові герметичні ворота (двері) або переносні відбійники води, мати запас мішків та піску .

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також