Kyiv Extreme Fest: проект Громадського бюджету

В рамках Громадської бюджету-2 реалізований проект Kyiv Extreme Fest

У Солом’янському районі Києва реалізований громадський проект «Відкритий фестиваль екстремального спорту Kyiv Extreme Fest». Захід відвідали близько 5 тисяч гостей. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Солом’янської РДА.

«Нещодавно на Площі знань Національного технічного університету України КПІ імені Ігоря Сікорського відбувся відкритий фестиваль екстремального спорту Kyiv Extreme Fest», – написали в повідомленні, зазначивши, що захід реалізовано в рамках Громадської бюджету-2.

Захід пройшов за сприяння Солом’янської РДА та за участю команди спортсменів скеледромів «КПІскала» і «Цех».

У програмі фестивалю були передбачені різні активності: скеледроми для дорослих і дітей; професійні батути; зона паркуру; зона акройоги; зона аеробіки на пілоні; зона туризму та інші. Відзначається, що кожен відвідувач мав можливість випробувати себе на безкоштовних екстремальних локаціях під керівництвом професійних інструкторів.

Завершальним в програмі фестивалю став рок-концерт «КПІ музичний».

Згідно з інформацією на сайті ОБК, в 2016 році було подано 497 проектів ОБК (для реалізації в 2017 році) на загальну суму 328 млн 615,5 тис. Гривень. З них було відібрано 62 проекти-переможця на загальну суму 49 млн 996 тис. гривень. При цьому, наголошується, що 55 проектів були реалізовані, а 4 проекти ще знаходяться на стадії реалізації.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також