У Києві Лілія Ребрик показала, як побороти осінню депресію

Відома телевізійна ведуча Лілія Ребрик подарувала своїм шанувальникам дієвий рецепт боротьби з осінньою хандрою. А заразом показала фотосесію у столичному парку.

На своїй сторінці у соцмережі Інстаграм телеведуча показала, якою теплою та різнобарвною може бути звичайна осінь. Сама ж Ребрик виглядає на світлинах напрочуд спокійною та щасливою, чого не можна сказати про безліч людей, які жаліються на осінню депресію.

Лілія Ребрик опублікувала ряд фотознімків з осінньої фотосесії, на яких вона позує в бежевому брючному костюмі. Шанувальники в коментарях пишуть: «Зазвичай блондинкам не йде бежевий колір, але тут просто бомба! Красуня!».

Незважаючи на те, що осінь вважається сумною та депресивною порою року, Лілія Ребрик зовсім не засмучується, а навпаки, показала, як можна радіти і отримувати задоволення від життя в цю пору. На фото вона посміхається і стрибає.

«А що, тільки влітку стрибати? Ви вже зробили собі осінню фотосесію? Неможливо намилуватися цією красою!», – написала вона.

До речі, за сторінкою телеведучої в Інстаграм спостерігають 495 тисяч передплатників, осіння фотосесія сподобалася більшості.

Раніше «Столичний регіон» писав про суд над чоловіком, що напав на Дзідзьо.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також