У Києві досі небажано заходити в будь-які водойми

 

Воду і в Дніпрі, і в озерах Києва зіпсували водні рослини, які в серпні активно зацвіли

У всіх столичних пляжних місцях висять прапори жовтого кольору, що означає: користуватися київськими водоймами для купання не рекомендується.

Про причини розповідає глава Центру по зв’язках з громадськістю комунального підприємства «Плесо» Євген Кобан.

Як виявилося, в середині серпня заходити в воду в Дніпрі і в озерах на території столиці небажано не через погодні умови, як раніше, погода в Києві стоїть спекотна і пляжна.

Однак, за словами Євгена Кобана, загальновідомий факт, що в середині останнього літнього місяця в водоймах наших широт відбувається активне цвітіння водоростей синьо-зеленого кольору. А ці рослини, коли цвітуть, істотно знижують якість води, роблячи її, м’яко кажучи, небажаної для шкіри людини і для здоров’я при попаданні всередину.

На жаль, каже представник комунальної служби київських пляжів, невисоку якість води показали аналізи санітарів на всіх столичних пляжах. Тому і не рекомендується поки заходити в воду в межах столиці.

Втім, заспокоює комунальник, «не рекомендується» не означає «заборонено». Крім цього, на тижні, який зараз йде, санітари проведуть знову аналізи води в водоймах столиці. Про результати ж киянам повідомлять додатково в найближчі понеділок, або вівторок, коли вони стануть відомі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також