Шулявський міст розібрано: як виглядає проспект Перемоги без шляхопровіду

«Втомлений» Шулявський міст у Києві практично повністю демонтували, отже тепер це місце готове до початку будівництва нового шляхопроводу. 

Відомо, що Антимонопольний комітет висунув претензії до підрядника, але міська влада робить все можливе, щоб будівництво не зупинилося.

Згідно з проектом реконструкції, перша черга будівництва вміщує в себе зведення нового шляхопроводу довжиною 158 метрів. На мосту з’являться шість смуг руху транспорту. Це повинно збільшити пропускну здатність на 20%. Також з’являться велосипедні доріжки, а підземний перехід під мостом, де ми звикли бачити десятки торгових точок, бездомних та щурів вечорами, реконструюють.

Коли перший етап будівництва завершиться, робочі приступлять до реконструкції розв’язки мосту. Але це станеться лише після здачі готового шляхопроводу. Повідомляється, що завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу, велосипедних доріжок, ліво- та правоповоротних з’їздів, а також реконструкцію підземного пішохідного переходу, благоустрій та озеленення планують до кінця 2019 року.


Раніше «Столичний регіон» писав про наведення ладу на території біля Андріївської церкви у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також