На потяг Одеса-Київ продали велику кількість квитків-дублів

На потяг Інтерсіті за маршрутом Одеса-Київ касири Укрзалізниці продали велику кількість дублів квитків на одній й ті самі місця.

Про це повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі киянка Милослава Черний. За її словами, таких «дублів» було половина вагону. Дівчина відзначає, що такий прикрий випадок трапився не в третьому класі, і не в приміській електричці, а у сучасному технологічному Інтерсіті.

«Ось так приходиш на своє місце, а там уже бабуся. А поруч двоє чоловіків товчуться, бо теж співпадіння. І так чоловік 70. Прокоментуєте? Бо це ж not okay. Найбільш шкода іноземців, які стояли, затовкані нашими амбіційними людьми, які хочуть усе вияснити, і лише кліпали очима. Іспанський стид», – написала дівчина.

У чисельних коментарях можна побачити, що це не поодинокий випадок.

«Теж таке було кілька разів», «Минулого разу їхав тим же самим потягом, зіткнувся з аналогічною ситуацією. Стюарт просто запропонував перейти в сусідній вагон. Дивним чином там було безліч вільних місць. До Києва доїхав із комфортом», «Подобная ситуация происходит не впервые. Тоже самое было с поездом 27 и 29 ноября. Это ненормально. Хорошо, что были свободные места, а если бы нет – вы бы повезли пассажиров стоя или как?!», «Кілька тижнів тому так само з Києва їхав. І вже тоді то була не новина для моїх супутників. УЗ практикує рандомізацію. Удачі їм у цій нелегкій справі», «Ми так з Конференції AUTO.RIA їхали – дубляжі місць. Але пересадили, хоча “ложечки-то нашлись, но осадок остался!” (с). Теж вже 3й тиждень чую від знайомих про таку траблу»,  – пишуть користувачі соцмережі.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що з Києва до Херсона ходитиме новий експрес.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також