Андрій Смолій заявив про «масштабну узурпацію» влади Президентом Зеленським

 

Відомий громадський діяч, політичний експерт Андрій Смолій прокоментував намір Президента Зеленського розпустити Центрвиборчком. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Масштабна узурпація: Зеленський вніс подання про розпуск ЦВК. Наступною ланкою у встановленні одноосібної влади в країні та контролю над всіма органами стає Центральна виборча комісія. Щойно стало відомо що Зеленський вніс до Верховної Ради подання про звільнення всіх членів комісії», – написав він.

За словами Смолія, підставою для подання на розпуск ЦВК для Зеленського став скандальний округ 198, де реальну перемогу здобув самовисуванець Сергій Рудик, проте Верховний Суд її скасував на користь кандидата від «Слуги народу».

«Насправді Зеленського та нову владу не влаштовує що ЦВК не є підконтрольним органом. Фактично, маємо справу з встановленням одноосібної влади по всій вертикалі, що загрожує перетворенням країни в авторитарну Білорусь чи Росію».

Смолій також додав:

«Немає сумнівів що «божевільний ВР-принтер» вже в найближчі дні звільнить членів ЦВК та призначить потрібних новій владі людей».

Фото: Facebook/Андрій Смолій


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Верховна Рада загрожує здоров’ю українців.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також