Флешмоб «величі арійської раси»

Лідери думок бурхливо відреагувати на недолуге формулювання звинувачення у справі щодо вбивства Павла Шеремета. Спостерігачі подій звернули увагу на дивну мотивацію причин злочину, яку правоохоронні органи сформулювати під час брифінгу у Києві.

Цитата з підозри, що стала об’єктом мему:

«Досудовим розслідуванням встановлено, що Антоненко Андрій Сергійович, 02.10.1971 року народження, захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, розмежування суспільства за принципом національної належності…».

Дописувачі  Facebook  розпочали флешмоб, у рамках якого підкреслювали та посилювали абсурдність формулюваннями. Флешмоб розпочали лідери думок у Києві, а потім він почав ширитися країною. На ранок понеділка все сотні користувачів соціальної мережі процитували звинувачення, підкреслюючи абсурдність формулювання.

Серед тих хто підхопив флешмоб – актриса та громадська діячка Ірма Вітовська:

«Захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, задля дестабілізації ситуації в країні, вирішила пересадити вазони …Нерви заспокоює))

На своїй сторінці відгукнувся і громадський діяч Віктор Трєгубов:

«Захопився ультраліберальними ідеями. Культивую величність греко-римської культури та розмежування суспільства за принципом інтелектуального цензу. З останнім, до речі, все добре».

Депутат Верховної Ради 8 скликання Микола Княжицький також взяв участь у флешмобі:

«Захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси, задля дестабілізації ситуації в країні, читав Віталій Портников (Vitaly Portnikov) , як головного захопленого націоналістичними ідеями. Взагалі, підозрілий тип. Вночі телефон вимкнув, а потім не відповідав на дзвінки, що не характерно для нього».

Одесит, керівник Джаз-клуб «Перрон #7» Ярослав Трифимов скомбінував так:

«Неправильно ты, Дядя Фёдор, бутерброд ешь. Ты его колбасой кверху держишь, а нужно, «захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивувати величність арійської раси та розмежування суспільства за принципом національної належності».

Співзасновник громадської платформи Нова Країна Валерій Пекар зазначив:

«Я не захопився ультранаціоналістичними ідеями і не культивую велич білої раси. Але маю бороду, окуляри і купу футболок з різними принтами, що само по собі вже підозріло. Вкупі з моїми дописами на Фейсбуці та телефонними розмовами (які слухають вже років 20), а також причетністю до ряду злочинних реформ, а особливо постійним неприхованим бажанням відірвати Україну від великої Імперії (що не може розцінюватися інакше, ніж сепаратизм, відповідно до роз’яснень, даних майданівцям антимайданівцями ще у далекому 2014 році), можна пришити мені половину статей Кримінального кодексу. Особливо якщо знайти у мене знаряддя злочину – авторучку і блокнот, якими я користувався у складі групи, за попередньою змовою, з особливим цинізмом (а все це є обтяжуючими обставинами)».

Також дописувачі Facebook нагадали, що музикант Андрій Антоненко, автор пісні «Тихо пішов, тихо прийшов», за походженням є польським євреєм. Тому  приписувати йому культ арійської раси особливо абсурдно.

Раніше «Столичний регіон» писав про 21 тисячу, яку, за словами міністра Авакова, мав отримати за замовне вбивство снайпер з АТО.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також