Школярі Вишгородщини харчуватимуться по-новому

Школи Вишгородського району Київщини з початку року перейшли на новий формат гарячого харчування школярів.

Про це повідомляє офіційний сайт Київської обласної державної адміністрації. Для шкільних їдалень закупили нове технологічне обладнання, посуд та кухонний інвентар. Відтепер адміністрацією шкіл контролюється якість завезених продуктів харчування та процес приготування їжі, а працівники їдалень зараховані до штату шкіл. Крім того, було оновлено шкільне меню, в якому закладено основні принципи здорового і правильного харчування: максимально збалансовано склад жирів, білків, вуглеводів, вітамінів, врахована достатня кількість овочів та фруктів, молочних продуктів, круп, риби та м’яса.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Друге питання, яке вирішуватиметься в найближчий час – організація буфетів у школах Вишгородщини, де діти та працівники школи зможуть придбати корисні продукти, які відповідатимуть чинним вимогам та рекомендаціям Міністерства охорони здоров’я України. Також районна влада планує впродовж 2020 року провести капітальний ремонт всіх шкільних харчоблоків. У районі бюджеті на це вже заплановані кошти.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві учні 241 ліцею відтепер харчуватимуться за принципом «шведського столу».

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також