У Деснянському та Дніпровському районах Києва знесуть АЗС

 

У двох столичних районах місцеві комунальні служби відреагують на депутатський запит КМДА і знесуть кілька заправних станцій

Як повідомили в прес-службі Київради, йдеться про незаконно встановлені автогазозаправні станції «Барс», «Єврогаз», «Народна» і «Леон». АГЗС були встановлені без відповідних дозвільних документів і мають цілий ряд будівельних порушень, а також проблеми зі сплатою податків.

Демонтаж чотирьох станцій буде проведений на вул. Польовій, вул. Крайній, вул. Пухівській і просп. Визволителів. Через допущення будівельних порушень подальше функціонування цих об’єктів несе небезпеку для життя і здоров’я місцевого населення. Крім того, ділянки, на яких заправки були розміщені, мають інше цільове призначення і, відповідно до Генплану, не призначені для будівництва АГЗС.

Представники Київради подали депутатські запити в районні прокуратури міста для з’ясування і детальної перевірки законності діяльності зазначених об’єктів, а також для старту демонтажних робіт і для залучення осіб, винних у незаконній діяльності, до відповідальності.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також