Вчора у столиці прощалися з Дмитром Тимчуком

    -

Новини Києва

У суботу, 22 червня, у Будинку офіцерів у Києві зібралися люди, які прийшли на церемонію прощання з загиблим Дмитром Тимчуком.

Нардеп загинув при загадкових обставинах від вогнепального поранення в голову, знайшли його у своїй квартирі. Прощальна церемонія почалася о 10:00.

Ще до початку церемонії в будівлі знаходилися родичі загиблого – батьки, дружина Дмитра. На траурну панахиду прибули перші особи держави. Особисто попрощатися з нардепом «Народного фронту» прибули голова ВР Андрій Парубій, міністр МВС Арсен Аваков, експрем’єр Арсеній Яценюк, міністр освіти Лілія Гриневич, екссекретар РНБО Олександр Турчинов, а також нардеп і журналістка Тетяна Чорновіл.

Прощальну церемонію супроводжував військовий оркестр, позаяк при житті Тимчук був у зоні АТО, також нардеп був підполковником запасу ЗСУ і починаючи з 2014 року тримав оборону в інформаційній війні з агресором.

Загиблого Дмитра Тимчука відспівали священнослужителі, а після в супроводі оркестру труну винесли на вулицю та встановили на катафалк. Дмитра Тимчука поховали того ж дня, 22 червня, на його батьківщині – в Бердичеві Житомирської області.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про Почесного громадянина Бучі, що помер нещодавно.

Коментарі

    Avatar for Editor

    николай

    співчуваю

Залиште коментар

Читайте також