Руйнація міфів: Школа медіа-патріотів проводить форум

 

Протягом трьох днів представники молоді Київщини зможуть опанувати навички з протидії інформаційної агресії.

Міжнародний захід «Форум медіа-патріотів. Міфодизайн» пройде з 29 липня по 1 червня за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА.

Основною метою Форуму є підготовка експертів у сфері ідеологічного Менеджменту. За його результатами  всі учасники дізнаються про поняття міфодизайну,  його застосовування у ідеологічному менеджменті, отримають практичні технології міфодизайну в журналістиці, мистецтві та політиці,сформують навички аналізу прикладів успішної легендизації (вітчизняна та світова практика), а також навчаться створювати сучасні міфи до актуальних задач формування медіареальності.

Головні тренери форуму:

– Всеволод Зеленін – PhD, Експерт та співзасновник “Школи Медіа-Патріотів”, автор книг та програм з методики та практики ведення інформаційних кампаній, провідний експерт з міфодизайну, тренер, коуч, політтехнолог та практичний психолог, психолінгвіст.

– Євген Бондаренко – Голова Школи МП, співзасновник Школи Медіа-Патріотів, бізнес тренер, фасилітатор, коуч, консультант та медіа-експерт, фахівець із розбудови інформаційного менеджменту.

Окрім цього, заплановано виступи запрошених гостей із країн Балтії та Казахстану.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також