Київська влада на стороні бізнесу

 

Київська влада полегшує долю столичних ділових людей

Влада Києва давно надає кредити столичним підприємцям, але до останнього часу їх не отримували кияни, чиї підприємства знаходяться в Київській області. Наразі столична влада істотно поліпшила давно діючу програму фінансово-кредитної підтримки київських підприємців, внесла в неї серйозні удосконалення.

Про це заявили в Департаменті промисловості та підприємництва Київської державної адміністрації, передає офіційний сайт Києва – єдиний веб-портал столичної громади. Удосконалена Програма допомоги столичним бізнесменам опублікована на цьому ж порталі Києва у вигляді проекту рішення Київради.

За словами директора Департаменту Андрія Мельничука, раніше кредити не видавалися тим киянам, які відкрили свою справу та чиє підприємство розміщувалося в Київській області. Гроші на допомогу давали тільки тим, у кого фірма перебувала в межах столиці. У КМДА, зазначив Мельничук, вирішили, що це несправедливо, адже податки такі кияни платять в бюджет Києва.

Тому до програми внесли зміни: зараз фінансову підтримку отримають і бізнесмени, які відкрили справу на Київщині.

В ході вивчення фінансової підтримки бізнесменів виявилися й інші недоліки. Наприклад, кредити підприємці повинні були повернути через два роки після їх отримання. Цей термін був визнаний недостатнім, і, за внесеними змінами, отримані гроші на відкриття та розвиток бізнесу можна буде повертати через 6 років.

Крім цього, істотно розширено і перелік того, під що саме столична влада видає кредити київським бізнесменам.

Нововведення хороші. Погано тільки, що всі вони поки що тільки проходять як проект рішення Київради від 21 вересня минулого року. З тих пір депутати за цей проект рішення так і не спромоглися проголосувати.

Але директор Департаменту КМДА Андрій Мельничук дивиться в майбутнє з оптимізмом.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також